فواید اب تصفیه شده و تاثیر ان بر کانون خانواده...!!!

فواید اب تصفیه شده و تاثیر ان بر کانون خانواده...!!!

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۰ کد : ۵۸ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۹۲۲
ایا از تاثیر اب بر روی خانه و خانواده تان اطلاع دارید؟اگر اطلاع ندارید این مطلب را حتما کامل مطالعه کنید.
فواید اب تصفیه شده و تاثیر ان بر کانون خانواده...!!!

فواید دستگاه های تصفیه اب و تولید اب تصفیه شده برکانون خانواده...

نکته اول:با گرفتن و تصفیه کردن اب باعث میشود اعضتی خانواده از سلامتی بیشتری برخوردار بشوند.

نکته دوم:باعث میشود وسایل برقی کمتر نیاز به تمیز کردن داشته باشند و عمز نفید این وسایل مانند اتو و غیره به دلیل حجم کمتر رسوبات بالا میرود.

نکته سوم:رشد و نشاط گیاهان است به این ترتیب که گیاهان مانند ما نیاز به مواد الی دارند و کلر داخل اب مواد الی اموجود در خاک را از بین میبرد.

نکته چهارم:در تهیه اب مصرفی اب میوه ها و نوشیدنی ها و اب معدنی از اب تصفیه شده که توسط تصفیه کننده های صنعتی تصفیه میشوند استفاده میگردد.

نکته پنجم:شاید برایتان پیش امده باشه در نزدیکی ایام عید ماهی قرمز و ... خریداری کنید.....اب مصرفی داخل تنگ اگر اب تصفیه شده باشد با حذف کلر و چیزا های دیگر طول عمر ماهی شمارا افزایش میدهد.

نکته ششم:باعث افزایش تاثیربخشی دارو ها میشود به این شکل که تحقیقات نشون داده مواد شیمیایی داخل اب شهری باعث کاهش اثرگذاری داروها میشوند.

نکته هفتم:حفظ سلامتی حیوانات خانگی که هماطور در مورد بدن انسان و ماهی قرمز و گباهان صدق میکند درمورد حیوانات خانکی هم اب ناسالم و غیر تصفیه میتواند اثر گذار باشد.

نکته هشتم:کلر و مواد تصفیه کننده شیمیایی محلول در اب ممکن است مزه غذا و.... را در هنگام پخت تغییر دهد.

نکته نهم:همچنین تی دی اس و مواد داخل اب و حتی میزان مواد محلول در اب میتوان مزه چایی یا قهوه شمارا خراب کند و اگر باریستا باشید از اولین درس هایی که بشما داده میشود کنترل اب مصرفی در تهیه قهوه و... است.

نکته دهم:تاثیر بخصوصی بر نوزاد دارد بطوری که با حذف باکتری های ژیاردیا و کریپتوسپوریودیوم،کیست و همچنین باکتری اشرشیاکلی و استفاده از ابی امن و مطمعن ایمنی  زندگی نوزادمان را افزایش دهیم.

کلید واژه ها: سلامتی سلامت اب فواید اب دانستنی های مربوط به اب مضرات اب شهری تصفیه اب فواید مصرف اب املاح اب خانواده سلامتی خانواده


نظر شما :